דלג על חיפוש 1
חיפוש 1
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners
טיפים בנושאים שונים
השמה
צרכנות
חנות וירטואלית
פייסבוק
חילים משוחררים
תרומות

הצעה להענקת חסות- נופר אדלמן

הצעה להענקת חסות- נופר אדלמן

נופר אדלמן, בת 28, מתגוררת ומתאמנת בקיבוץ שדות-ים. עוסקת בספורט זה מגיל 9. עשתה היסטוריה בכך שהייתה הראשונה שייצגה את ישראל באולימפיאדה בדגם הלייזר. ועכשיו המטרה: להגיע לאולימפיאדה הבאה ולשפר את המיקום כאשר החלום הגדול הוא כמובן מדלייה אולימפית!

ע"מ להשיג את הקריטריון האולמפי הישראלי, הנחשב לקשוח ביותר (עד מקום עשירי באליפות עולם או אירופה!), עליה להתאמן ולהתחרות הרבה בחו"ל, כיוון שהרמה בארץ לא מספיק גבוהה. איגוד השייט ממן תוכנית מקצועית חלקית ביותר ולא מספקת. את שאר התוכנית נופר מממנת בעזרת תרומות ובעזרת המשפחה, אך המקורות מוגבלים ולכן התוכנית נפגעת. בנוסף נופר ממלצרת למחייתה, עבודה שכמובן פוגעת באימונים היומיים.

השנה הבאה 2010-2011 הינה שנה קריטית עבור נופר, בה היא יכולה לקבוע את הקריטריון האולימפי ולהכנס לסגל לאולימפיאדת לונדון 2012! לכן חשוב לה יותר מתמיד לבצע את התוכנית המקצועית האופטימלית ולהתאמן קשה בראש נקי, עם מינימום דאגות פיננסיות.

בימים אלו נופר ומאמנה בונים את התוכנית המקצועית שתכלול אימונים בארץ ובחו"ל עם שייטות זרות מהטופ העולמי, תחרויות הכנה ותחרויות מטרה. ע"מ לממש את התוכנית במלואה וכן כדי לאפשר לה להתרכז באימונים, ללא צורך לעבוד, דרושים לה כ-100,000 ש"ח.

 

זהו הסכום האופטימלי וכל תרומה, גם של 1000 ש"ח, תתקבל בברכה. כנגד כל תרומה תנתן לתורם חשבונית מס (הוצאה מוכרת). במקרה של הסכם חסות, התורם יקבל פרסום בהתאם להסכם.

 מצורפת מצגת המציגה את נופר, את הישגיה ודוגמאות לחסות.

 ובנוסף לינקים לכתבות נבחרות:

http://10tv.nana10.co.il/Article/?ArticleID=555860&TypeID=1

  http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1769245

 ליצירת קשר, אנא צרו קשר עם נופר אדלמן:

nufy82@gmail.com

  מצגת בקשת חסות- נופר אדלמן
הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד