דלג על חיפוש 1
חיפוש 1
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners
יוטיוב
צרכנות
אינסטגרם
עמותה cinema
פייסבוק
חנות וירטואלית

כנסים וימי-עיון משולבים בסיור ב"חוויה האולימפית"

כנסים וימי-עיון משולבים בסיור ב"חוויה האולימפית" (הגדל)

הוועד האולימפי בישראל מעמיד לרשות המגזר העסקי את אולם הישיבות המודרני שבמשרדיו החדשים בהדר יוסף שבתל אביב, בתוספת לסיור בן שעה בחוויה האולימפית שנפתחה בסתיו האחרון. ניתן לערוך במקום ימי-עיון או אירועי חברה הכוללים שימוש באולם הישיבות המהודר שמצויד במיטב העזרים הטכנולוגיים החדישים ביותר.
במקום נכנסים עד 54 איש וכן מוגש בו כיבוד (בחירה לפי תפריט מוצע).
המסרים של  מצוינות, הישגיות, נחישות, התמדה, עמידה בלחצים והרצון להיות הכי טוב מודגשים מאוד בחוויה האולימפית. יש קשר ישיר בין המסרים המובאים בחוויה לבין ערכים שכל חברה וארגון מנסים להחדיר בקרב המנהלים והעובדים.
החוויה האולימפית הוקמה על-ידי הוועד האולימפי בישראל כחלק משליחותו להנחיל את הערכים האולימפיים בקרב אוכלוסיית ישראל – הזכות לחלום והחובה לנסות ולהגשים את החלומות, הדבקות במטרה, עמידה בלחצים והשאיפה המתמדת למצוינות.
הסיור בחוויה אורך כשעה והוא מתבצע בין חמישה אולמות (חמש טבעות) המאובזרים במיטב אמצעי ההמחשה הטכנולוגיים העכשוויים (מסך 3600, הולוגרמות, מסך כדורי, עמדות אינטראקטיביות וכדומה). פרט לרגעי המשחקים האולימפיים הגדולים של כל הזמנים מאז ימי יוון העתיקה ועד ימינו, שמנו דגש מרכזי על המורשת הישראלית בהיבט האולימפי. אנו מתמקדים ברגעים העצובים של רצח הספורטאים הישראלים במשחקי מינכן 1972 על-ידי טרוריסטים, וברגעים המשמחים ומלאי הגאווה הלאומית של הזכייה במדליות אולימפיות על-ידי יעל ארד, אורן סמדג'ה, מיכאל קלגנוב, אריק זאבי, גל פרידמן ושחר צוברי. המטרה היא לייצר בקרב בני הנוער והחיילים דמויות לחיקוי אשר פרט לכישרונם המולד, גם עבדו במשך שנים רבות על התמקצעות בתחומם ובסופו של דבר הגיעו לפסגה העולמית.
הספורט האולימפי מהווה חלק מהמורשת של מדינת ישראל. גם בתחום זה, כמו בתחומים אחרים כעסקים, מדע, טכנולוגיה ואומנות – הגיעה ישראל אל האולימפוס העולמי.

לפרטים נוספים: ברוריה ביגמן 052-5556622  bbigman@netvision.net.il
וגם באתר הבית שלנו: http://www.nsc.org.il/business.asp?businessID=40

הדפס
עבור לתוכן העמוד