דלג על חיפוש 1
חיפוש 1
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners
פייסבוק
צרכנות
חנות וירטואלית
עמותה cinema
אינסטגרם
יוטיוב

ספר אח"י בת שבע [יוני 1969 - יוני 1970]

ספר אח"י בת שבע [יוני 1969 - יוני 1970]

על הספר:

 

תא"ל בדימוס שאול חורב ואל"ם בדימוס אריה אורן נטלו על עצמם חקר היסטורי מקיף אודות קורותיה של הנחתת אח"י בת שבע, על רגעיה הקשים, המרגשים, הכואבים והמוצלחים - בשנת הפעילות הראשונה שלה בחיל הים. השניים מביאים בפני הקוראים מסמך המנוסח ברגישות, בדייקנות, ובמקצועיות גבוהה ביותר. נקודות המבט האישיות נצרפות יחד עם מגוון רחב של קולות לכדי מסמך רב ערך, אמיץ, בעל חשיבות עצומה בתולדות חיל הים .

העבודה נכתבה בשיתוף עם חלק מאנשי הצוות של הנחתת באותה תקופה (1969-1970) ובסיועם של אחרים שהיו מעורבים באירועים, מוקדשת בהערכה (גם אם באיחור) לעשרים וארבעה החללים שנפלו באסון משאית התחמושת, שהתרחש ב־24 בינואר 1970, ובהם פקודיי מצוות אח"י בת שבע, החיילים, הקצינים והאזרחים מיחידות חיל הים השונות ומחילות צה"ל האחרים ".
שאול חורב, דצמבר 2020

" אני מקווה שסיפור האירועים המובא כאן יעזור לאלו שהנגיעה בטראומה עדיין קשה להם. אם נצליח לעזור אפילו לאדם אחד - עשינו את שלנו. אני רוצה להודות לכל אלה שנענו ברצון ובסבלנות לפניותיי, שהשיבו לשאלות, שחיפשו פתרונות לסתירות שהתגלו, שהתעניינו, שעודדו, שמצאו מסמכים ותמונות ושנסחפו לתוך העשייה. שיתוף הפעולה של כולכם חימם את לבי ואִפשר להשלים את המלאכה "
אריה אורן, דצמבר 2020

 

שנת הוצאה : 2020

 

מס' עמודים : 118

 

כריכה : רכה

 

מחיר לחבר עמותה : 65 ₪

 

מחיר לקהל הרחב:    85 ₪

 

המחיר אינו כולל דמי אריזה, טיפול ומשלוח

 

לטופס הזמנה לחץ/י כאן

הדפס
עבור לתוכן העמוד