דלג על חיפוש 1
חיפוש 1
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners
יוטיוב
פייסבוק
צרכנות
חנות וירטואלית
אינסטגרם
עמותה cinema

אופן קבלת כספי המלגה

תכנית מלגות "ים של השכלה"

אופן קבלת כספי המלגה

  1. אחת לשנה ולא יאוחר מחודש אוקטובר, תבחן  ועדת המלגות את הבקשות שהוגשו עד אותו מועד ותחליט על הזוכים ואת סכום המלגה המוענקת.
  2. הודעה על זכייה במלגה תועבר לזוכה באמצעות כתובת אימייל ומשלוח מכתב בדואר 24, לא יאוחר מסוף חודש אוקטובר של אותה שנה בה דנה ועדת המלגות על הבקשה, בצרוף מכתב הסבר על אופן מימוש קבלת המלגה.
  3. לא המציא הזוכה את הנדרש למימוש המלגה תוך פרק הזמן הניתן לו במכתב ההסבר, הזכאות למלגה תתבטל לאלתר.
  4. כספי המלגה ישולמו ישירות למוסד האקדמי. לאחר השלמת 60 שעות ההתנדבות והגשת עבודת המורשת המחויבת לפי תנאי היסוד. ( ראה סעיף 30 ג')
  5. זכאי המלגות ימסרו, טרם קבלת המלגה, מכתב תודה לוועדת המלגות עבור התורמים הנדיבים וסרטון של  לא פחות מדקה אחת ועד שתי דקות , על הערך המוסף שהעניקה להם מלגת הלימודים והסבר קצר על עבודת המורשת שהוגשה.
  6. מקבל מלגה יוכר באופן אוטומטי כחבר עמותה ללא תשלום למשך שנה מיום העברת הודעה על הזכייה.
  7. בתום שנת החברות ללא תשלום, תינתן הטבה נוספת של גובה דמי חבר כנהוג עם חייל משוחרר המשלם דמי חבר במהלך שנתו הראשונה מתום השירות.
  8. תעודת זכאות למלגה תוענק במסגרת אירוע אשר יוחלט על ידי ועדת המלגות  של העמותה מתוך האירועים שהיא מקיימת במהלך השנה או תחליט על אירוע מיוחד לצורך הענקת המלגות.
  9. ידוע למקבלי המלגה שקבלת כספי המלגה מהווים אישור מטעמו לשימוש של עמותת חיל הים במכתבי התודה והסרטונים אשר ישמשו במידת הצורך, להפקת חוברת "הצדע" לתורמים" או הפקת סרטון שיווקי אחר אשר משמש כאמצעי לגיוס משאבים ותרומות לתכנית המלגות.
הדפס
עבור לתוכן העמוד