דלג על חיפוש 1
חיפוש 1
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners
צרכנות
חנות וירטואלית
יוטיוב
אינסטגרם
פייסבוק
עמותה cinema

פרופיל העמותה

עמותת חיל הים, הינה ארגון ללא מטרות רווח, אשר נוסד בשנת 1988 ע"י מפקדי חיל הים לדורותיו. כיום מאגדת עמותת חיל הים, את בוגרי חיל הים, אשר פעלו ועודם פועלים לשמירת חופי המדינה, מתן בטחון לאזרחים ומהווה מסגרת חברתית תומכת לסיוע בין בוגרי חיל הים, תוך תיעוד מורשתה.

 

עמותת חיל הים הוקמה מתוך שליחות להנחיל את מורשת חיל הים לדורות הבאים תוך יצירת בית חם, אוהב וגאה בכל חיילי  ויוצאי החיל.

 

עמותת חיל הים פועלת מתוך מתחם מוזיאון ההעפלה וחיל הים בחיפה, כל הפעילות מבוצעת בהתנדבות. בעתיד אנו מקווים שנגשים את החלום של בניית בית חיל הים .

 

החינוך הימי הנו חלק אינטגרלי מפעילות העמותה והיא מבוצעת בתאום ובשיתוף פעולה מלא עם זרוע ים במטרה לקרב את הנוער לשירות בחיל.

 

מזה 25 שנה מאמצת העמותה את זרוע הים . כחלק מפעילות זאת הוקמה בשנת 2008 תוכנית הלימודים "ים של השכלה" במטרה לסייע בהענקת מלגות לימודים ללוחמים משוחררים ממשפחות מעוטות יכולת.

 

התוכנית "ים של השכלה" הוקמה מכספי תרומות אודות נדיבותו של בוגר חיל הים ע"ש בנו - מקס אלקובי אשר הגיע למצוות.

 

בשנת 2018 החלה העמותה פרויקט השמה מקצועי אשר מטרתו לסייע למשוחררי זרוע הים במציאת מקום עבודה. מעסיקים רבים מעונינים בכוח האדם האיכותי המשרת בחיל והעמותה שמה לה למטרה לסייע למשוחררים עם כניסתם לחיים האזרחיים.

 

על מנת לממש את כלל פעילותה הברוכה, מגייסת העמותה תורמים מהארץ ומחו"ל ופועלת לגיוס תורמים נוספים אשר יחד עימה ימשיכו את מסורת המצווה לסייע לרווחת חיילי חיל הים.

 

החברות בעמותה היא גאוותנו המשותפת

 

עמותת חיל הים - המשפחה שלכם !!

 

 

ü    אנחנו כאן כדי לשמר את ההוויה של השירות ורוח הצוות המושרשת בכל אחד מאתנו.

ü    אנחנו כאן כדי לסייע בהכוונה תעסוקתי ובמציאת מקומות עבודה איכותיים.

ü    אנחנו כאן ומהווים גשר פתוח לזרוע הים לשימור הקשר עם יוצאי החיל. החברים מקבלים ממקור ראשון עדכונים על המתרחש בזרוע- בנין הכוח, אמל"ח ועוד.

ü    אנחנו כאן כדי לארגן מפגשי מורשת ופעילויות פנאי ונופש לחברים.

ü    אנחנו כאן כדי לסייע לחברים וליזום פעילויות רווחה.

ü    אנחנו כאן כדי לסייע לבוגרי החיל העומדים בחזית העסקית בישראל ליצור מחד, במה לשיתופי פעולה עסקיים ביניהם ובמקצועות ותחומים מגוונים ומגיסה להוות אוכלוסייה מובילה למתן הצעות עבודה למחוסרי עבודה.

ü    אנחנו כאן כדי לשמר ולתעד את מורשת החיל ולהוקיר את חברינו אשר נפלו בעת מילוי תפקידם כמו גם את אלה אשר הלכו לעולם בשיבה טובה.

ü    כמאמצת רשמית של זרוע הים, העמותה מגייסת תרומות לייעוד ממוקד בעיקר לתכנית המלגות ללוחמים משוחררים המבקשים לפתח קריירה ומתקשים לממן לימודים לאחר השירות.

 

 

העמותה קיימת עבורכם – יוצאי חיל הים, משרתיו ומשפחותיכם

אנו מזמינים אתכם להצטרף לעמותת חיל הים הפועלת לרווחת משפחת חיל הים 

ומעצימה את מורשת חיל הים

הגשמת החזון של חיל הים כולל את כולנו

 

ולכם החברים בעמותה, התומכים בה לאורך השנים

תודה ענקית !!!

אתם אלו שהופכים את העמותה למה שהיא היום ועתידה להיות עוד שנים רבות

 

 

להצטרפות לעמותה יש ללחוץ כאן

 

עבור לתוכן העמוד